Konzultace SEO a marketingové poradenství

Ivo Kylián školení

Mé dlouholeté zkušenosti z online marketingu mohu přenést na vás nebo na vaše spolupracovníky skrze osobní SEO poradenství.

Kontaktujte mne Mé reference

Desítky referencí a osobních hodnocení klientů.


V počátcích SEO mohla většina firem dosáhnout výsledků pouhým umístěním záznamů do online katalogů a publikováním obsahu zaměřeného na klíčová slova. S rozvojem internetu se SEO stalo podstatně složitějším.

Efektivní strategie se již nemůže točit jen kolem vkládání klíčových slov nebo obecných sítí zpětných odkazů. Místo toho musí být dobré SEO podrobné a přizpůsobené danému odvětví a cílové skupině. Moderní SEO musí zahrnovat prvky on-page spolu s off-page odkazy a prvky designu webových stránek.

Řešení úspěšného SEO vyžaduje čas a zkušenosti, což je jeden z důvodů, proč je tak užitečné najmout si profesionála. Místo toho, abych vás připravil o čas a energii na řízení vaší společnosti, můžete mě nechat využít mé odborné znalosti ke zlepšení umístění webu ve vyhledávání.

První SEO konzultace jsem začal dávat již v roce 2009. Byl jsem tedy mezi prvními, kteří začali SEO aktivně při optimalizaci pro vyhledávače v ČR řešit. Mezi mé klienty se zařadily například Datart, ETA, ZelenaZeme.cz, Pneumatiky.cz, OKAY.cz, Akademie věd ČR, ISIC.cz, HPmarket.cz, Imago.cz, Nejrecept.cz, SvetKrmiv.cz a mnohé další. Není problém doložit kontaktními osobami.

Odborné SEO konzultace a analýzy


  • nezávislé SEO poradenství pro e-shopy, informační portály i prezentační weby
  • vytvoření nezávislého auditu SEO vašeho webu nebo e-shopu
  • zabezpečení spolehlivého dohledu nad migrací na novou doménu nebo na nový systém tak, aby nedošlo ke dlouhodobým poklesům návštěvnosti z Google a Seznamu
  • zkušenost se systémy Wordpress, Joomla, Drupal, Prestashop, TYPO3, Shoptet, oXyShop, EasyShop, Shopsys, Woocommerce, UPGates, VirtueMart a dalšími i na míru
  • konzultace online marketingových strategií

Cena konzultací: individuální podle počtu hodinVedení týmu specialistů


  • krátkodobá i dlouhodobá spolupráce
  • doporučení členů týmu odborníků po poznání potřeb klienta
  • zajištění komunikace, úkolování a jejich kontrola

Cena: individuální podle rozsahu, při vícedenních kunzultacích sleva


Jako SEO freelancer poskytuji celou řadu služeb. Mimo marketingového poradenství i školení SEO, SEO analýzy nebo kompletní správu SEO. Podívejte se na mé reference a začněte okamžitě zlepšovat výkon svých stránek.

Více o mně na profilech LinkedIn a Navolnenoze.cz

Kontaktujte mne Mé reference

Desítky referencí a osobních hodnocení klientů.

Optimalizace pro vyhledávače SEO konzultant pro konverzní web