SEO analýza - komplexní posouzení

Ivo Kylián SEO analýzy

Komplexní SEO analýzou odhalím všechny nedostatky vašich webů nebo e-shopů a po aplikaci úprav vám přivedu nové zákazníky z vyhledávačů.

Kontaktujte mne Mé reference

Desítky referencí. První konzultace zdarma.  • základní analýza klíčových slov – pro zjištění hledaných frází a zvýšení cílené návštěvnosti. Obsahuje návrhy na vhodné dotazy, které uživatelé do vyhledávačů zadávají.
  • audit návštěvnosti – analýza dat z Google Analytics. Zaměřuji se na nalezení problematických částí se vztahem k SEO, ke kterým připojuji i návrh možného řešení.
  • technická SEO analýza – technická struktura a zpracování webu nebo e-shopu. Odhalím skryté nedostatky a případné technické překážky, které mohou mít z pohledu vyhledávačů zásadní vliv pro výsledky vašeho webu ve vyhledávání. Analýza se zaměřuje především na rychlost aplikace, průchodnost webu, crawl budget a indexaci obsahu.
  • analýza odkazového profilu – přehled o rozsahu a kvalitě zpětných odkazů. V komplexní SEO analýze zhodnotím odkud a jaké míří zpětné odkazy na váš web. Také jaké je srovnání s konkurencí a obecná doporučení, co byste měli pro nové odkazy dělat. Je možné si objednat pouze analýzu odkazového profilu, kde doplňuji i soubor pro distanc od zpětných odkazů pro vyhledávač Google (disavow file), použitelný i pro vyhledávač Bing.
  • analýza obsahu a hierarchie dělení obsahu – řešení kvalitního obsahu i jeho dělení v součinnosti s klientem. Analýza zhodnotí, jak dobře je hierarchie vašeho webu zpracovaná, popíše nedostatky a navrhne zlepšení.
  • doplňující doporučení - s cílem zlepšit použitelnost webu a zvýšení konverzního poměru.
  • komunikace s vývojáři a kontrola zapracování - aktivní komunikace s vaším dodavatelem webového nebo e-shopového řešení (telefon, mail, osobně)

Dokument SEO analýzy je zcela individuální, obvyklý rozsah je 35-50 stránek. Výstupem jsou konkrétní zadání na vývojáře a správce obsahu s odkazy na body analýzy a s určením priorit řešení.

Orientační cena: od 11 000 Kč, záleží na složitosti webu (e-shopu)

Zajímá vás, pro koho jsem dělal SEO analýzy? Podívejte se na mé reference.


Pokud nejste spokojeni s poptávkami z vašeho webu (e-shopu) z vyhledávačů Google a Seznam, pak můžete objednat mou Technickou SEO analýzu, která se zabývá efektivním procházením (crawlingem) a indexací obsahu webů vyhledávači.


Více o mně na profilech LinkedIn a Navolnenoze.cz

Kontaktujte mne Mé reference

Desítky referencí. První konzultace zdarma.

Konzultant online marketingu Specializace na SEO a CRO