Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Ivo Kylián - optimalizace pro vyhledávače

Dlouhodobou spoluprácí s vámi a vaším webem se mi podaří získat trvale rostoucí návštěvnost z organického vyhledávání z Googlu i Seznamu.

Kontaktujte mne Mé reference

Desítky referencí. První konzultace zdarma.


SEO správa (optimalizace pro vyhledávače)


  • koncepční zvyšování návštěvnosti - v rámci dlouhodobějších konzultací vám pomohu zvyšovat organickou návštěvnost z vyhledávačů Google a Seznam a dosahovat tak spolu vyšších obchodních cílů webů a e-shopů.
  • řešení linkbuildingu - na základě vytvořené linkbuildingové strategie pomohu zvolit správný postup pro budování odkazového profilu. Zajistím pročištění odkazového profilu od nevhodných odkazů. Spolupracuji se špičkami v linkbuildingu při tvorbě nových hodnotných odkazů.
  • práce dle stanoveného měsíčního rozpočtu - dáme si limit, který nebude bez předchozího schválení překonán. A v případě nedočerpání nebude fakturován.
  • zkušenost se různými známými systémy a e-shopovými platformami - Wordpress, Joomla, Drupal, Prestashop, TYPO3, Shoptet, oXyShop, EasyShop, Shopsys, Woocommerce, UPGates, VirtueMart a dalšími na míru
  • pravidelné konzultační pracovní schůzky - v rámci spolupráce očekávám pravidelný osobní kontakt, kdy si zhodnotíme proběhlý měsíc a stanovíme si cíle na nejbližší týdny.

Orientační cena: od 6 000 Kč měsíčně, po předchozí konzultaci

Zajímá vás, pro koho jsem optimalizoval pro vyhledávače? Podívejte se na mé reference.Více o mně na profilech LinkedIn a Navolnenoze.cz

Kontaktujte mne Mé reference

Desítky referencí. První konzultace zdarma.

Konzultant online marketingu Specializace na SEO a CRO