Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Ivo Kylián - optimalizace pro vyhledávače

Dlouhodobou spoluprácí s vámi a vaším webem se mi podaří získat trvale rostoucí návštěvnost z organického vyhledávání z Googlu i Seznamu.

Kontaktujte mne Mé reference

Desítky referencí a osobních hodnocení klientů.


První optimalizace pro vyhledávače jsem začal řešit již v roce 2009. Byl jsem tedy mezi prvními, kteří začali SEO v ČR řešit. Mezi mé klienty se zařadily například Pneumatiky.cz, ETA.cz, OKAY.cz, Akademie věd ČR, ISIC.cz, JIC.cz, VSHosting.cz, Slevoteka.cz, SvetKrmiv.cz a mnohé další.

U všech mých klientů vyhodnocuji investice do SEO z pohledu plnění konverzních cílů. Nikoli jen podle zvýšení návštěvnosti webu z vyhledávačů nebo zlepšení pozic. Kvalitně provedená optimalizace bude vašemu webu nebo e-shopu přivádět dlouhodobě relevantní návštěvnost. SEO je dlouhodobě vykonávaný proces, do kterého spadá spousta činností, kterým se během práce budu věnovat. Součástí optimalizace webu je práce s obsahem a navazování vztahů s dalšími weby získáváním zpětných odkazů.

vojtěch schwangmaier
Spolupráci s Ivem si velmi vážím a hodnotím kladně. Ivo se podílel na školení interních SEO specialistů, zároveň školil marketingový a obchodní tým na Google Analytics a vedle toho pomáhal na některých projektech prostřednictvím SEO konzultací. Za necelé 3 roky spolupráce posunul mnoho projektů správným směrem, proto jeho služby mohu určitě doporučit.

Vojtěch Schwangmaier

Owner & CEO Onio s.r.o.
www.pneumatiky.cz

SEO správa (optimalizace pro vyhledávače)


 • koncepční zvyšování návštěvnosti - v rámci dlouhodobějších konzultací vám pomohu zvyšovat organickou návštěvnost z vyhledávačů Google a Seznam a dosahovat tak spolu vyšších obchodních cílů webů a e-shopů.
 • řešení linkbuildingu - na základě vytvořené linkbuildingové strategie pomohu zvolit správný postup pro budování odkazového profilu. Zajistím pročištění odkazového profilu od nevhodných odkazů. Spolupracuji se špičkami v linkbuildingu při tvorbě nových hodnotných odkazů.
 • práce dle stanoveného měsíčního rozpočtu - dáme si limit, který nebude bez předchozího schválení překonán. A v případě nedočerpání nebude fakturován.
 • zkušenost se různými známými systémy a e-shopovými platformami - Wordpress, Joomla, Drupal, Prestashop, TYPO3, Shoptet, oXyShop, EasyShop, Shopsys, Woocommerce, UPGates, VirtueMart a dalšími na míru
 • pravidelné konzultační pracovní schůzky - v rámci spolupráce očekávám pravidelný osobní kontakt, kdy si zhodnotíme proběhlý měsíc a stanovíme si cíle na nejbližší týdny.

Orientační cena: od 8 000 Kč měsíčně, po předchozí konzultaci

Zajímá vás, pro koho jsem optimalizoval pro vyhledávače? Podívejte se na mé reference.Proč spolupracovat na optimalizaci pro vyhledávače se mnou?


 • Mám reálné dlouholeté zkušenosti s optimalizací na fulltime, které dokládám referencemi. Veškeré své znalosti vkládám i do SEO analýz, které bývají obvykle na počátku spolupráce.
 • Na počátku dlouhodobé optimalizace pro vyhledávače bývá obvyklá osobní schůzka (Brno, Morava) nebo delší komunikace po telefonu či Skypu. Možné je však setkání i v Praze či jinde.
 • Spolupracuji s národními i nadnárodními firmami, s malými vývojáři i developerskými firmami. Znám B2B i B2C charakteristiky trhu a vyhledávání v ČR i na Slovensku.
 • SEO dělám vždy podle pravidel vyhledávačů. Nedovolím si poškodit mé osobní hodnocení.
 • Jsem vyhledáván i jako školitel SEO a základů webové analytiky.
 • Na SEO pro váš web nebo e-shop budu pracovat já a nepředám to nikdy agenturnímu juniorovi, který se optimalizovat weby teprve učí.
 • Mám přesah do UX a optimalizace konverzního poměru, takže přicházím sám průběžně během optimalizace s nápady a doporučními.
 • Nebudete jedni z desítek anonymních agenturních klientů, ale jedni z užšího okruhu firem, se kterými spolupracuji na optimalizacích.
 • Neuzavírám na SEO služby dlouhodobé smlouvy. Za svoji práci si ručím a to si budu obhajovat na společných schůzkách. Nehledám písemný úvazek, ale oboustrannou spolupráci, která umožní oběma stranám společně růst.

Více o mně na profilech LinkedIn a Navolnenoze.cz

Kontaktujte mne Mé reference

Desítky referencí a osobních hodnocení klientů.

Optimalizace pro vyhledávače SEO konzultant pro vás