Technická SEO analýza

Ivo Kylián SEO technické analýzy

Technickou SEO analýzou vás upozorním na nedostatky vašich webů nebo e-shopů při procházení a indexaci obsahu vyhledávači. Získáte dokument spolu s prioritami řešení pro vývojáře pro rychlou účinnost.

Kontaktujte mne Mé reference

Desítky referencí. První konzultace zdarma.  • technická část z komplexní SEO analýzy - odhalím skryté nedostatky a technické překážky, které mohou mít z pohledu všech vyhledávačů zásadní vliv na výkon vašeho webu ve vyhledávání. Technická SEO analýza se zaměřuje především na rychlost aplikace, průchodnost webu, crawl budget a indexaci obsahu.
  • základní krok k optimalizaci pro vyhledávače a zvyšování organické návštěvnosti
  • výstupem auditu je zadání specifikace technických úprav s vizualizacemi úprav vzhledu
  • doplňující doporučení - s cílem zlepšit použitelnost webu a zvýšení konverzního poměru.
  • upřesňující konzultace s developerem (telefon, mail, osobně)

Dokument analýzy je zcela individuální a obvyklý rozsah je 20-30 stránek. Výstupem jsou konkrétní zadání na vývojáře a správce obsahu s odkazy na body technické analýzy a s určením priorit řešení.

Orientační cena: od 6 000 Kč, záleží na složitosti webu (e-shopu)

Zajímá vás, pro koho jsem dělal SEO analýzy? Podívejte se na mé reference.


Ivo je skvělý SEO konzultant i školitel. Díky svému širokému přehledu SEO problematiky s výrazným přesahem do UX a webové analytiky byla jeho školení maximálně přínosná a inspirativní pro celý tým. Ivo obsahově přizpůsobil školení na míru našim individuálním potřebám. Každé dílčí téma zajímavě doplnil praktickými ukázkami, zkušenostmi z praxe i aktuálními trendy. Je to školení, které vás zaujme od začátku do konce. Také spolupráce s Ivem jako SEO konzultantem nemá chybu. Ivo dokáže na webu nalézt takové chyby a nedostatky, které ostatní nevidí a vždy přijde s originálním řešením. Ivo je ve svém oboru opravdu kapacitou a jeho školení i konzultace mohu jenom doporučit.

Tereza Nováková

SEO specialista

Další doporučení od klientůVíce o mně na profilech LinkedIn a Navolnenoze.cz

Kontaktujte mne Mé reference

Desítky referencí. První konzultace zdarma.