Ivo Kylián

Mgr. Ivo Kylián

Jmenuji se Ivo Kylián. Narodil jsem se v roce 1979 v městě Kyjově. Jsem absolventem Masarykovy univerzity v Brně (2002). Již v této studentské době jsem se začal zabývat tvorbou internetových stránek a jejich správou.

Odbornou praxí v online prostředí je mi tedy více než desetiletá správa webů s optimalizací obsahu, odkazového profilu a konverzního poměru. Mou specializací je plnění obchodních a komunikačních cílů společností skrze SEO analýzy, dlouhodobou SEO správu (optimalizace pro vyhledávače) a návrhy pro zvýšení konverzních schopností webů (A/B testování, UX analýzy, CRO analýzy, heatmapy a další).

Jsem členem týmu SEO jako Brno, který si dal za cíl organizovat v Brně pravidelná setkání laiků i odborníků na online marketing a obzvláště na SEO.

Vedu workshopy a školení na téma SEO, optimalizaci konverzního poměru a práci s Google Analytics pro e-commerce i neziskový sektor. Stal jsem se díky zkušenostem odborným mentorem pro online marketing (agentury, marketingové oddělení firem).

Publikuji a prezentuji (např. mezinárodní konference TREND Marketing Summit, Effectix.com, Travelbakers, Business for Breakfast, Pricemania Academy, Regionální hospodářská komora Brno, SEO jako Brno).

Mým velkým životním koníčkem je hudba. Hraji na klarinet v dechové hudbě Ištvánci. Tento koníček mi umožňuje získávat rozhled nejen po internetu, ale rovněž také rozhled po světě osobně. Navštívil jsem řadu zemí v Evropě, ale také například USA nebo Japonsko.

Pokud vás zajímá víc, neváhejte a kontaktujte mne.


Pracovní zkušenosti

Konzultant na volné noze

Freelancer (prosinec 2015 - nyní)

Senior SEO konzultant

Effectix.com (srpen 2014 - prosinec 2015)

SEO specialista

IT Logica Brno (květen 2012 - červenec 2014)

Online marketing manager

Eltasat - Altronik Brno (září 2009 - duben 2012)

Finanční analytik

AWD Czech republic (červenec 2008 - červenec 2009)

Pedagog matematika - fyzika

ZŠ a SŠ (září 2002 - červen 2008)


Více o mně na profilech LinkedIn a Navolnenoze.cz


Vzdělání

Masarykova univerzita v Brně

Pedagogická fakulta, obor matematika - fyzika

Klvaňovo gymnázium v Kyjově

Přírodovědné zaměření

Další mé projekty: Istvanci.cz, VladoKumpan.de

 
Nabízím svých 8 let odborné full time praxe v optimalizaci pro vyhledávače (SEO)