SEO specialista Ivo Kylián

Mgr. Ivo Kylián

Narodil jsem se v roce 1979 v jihomoravském městě Kyjově a zde vystudoval Klvaňovo gymnázium. Jsem dále absolventem Masarykovy univerzity v Brně (2002). Již v této studentské době jsem se začal zabývat tvorbou internetových stránek a jejich správou.

Odbornou praxí v online prostředí je mi více než desetiletá správa webů s optimalizací obsahu, odkazového profilu a konverzního poměru. Mou specializací je plnění obchodních a komunikačních cílů společností skrze SEO analýzy, technické SEO analýzy, dlouhodobou SEO správu (optimalizace pro vyhledávače) a návrhy pro zvýšení konverzních schopností webů (A/B testování, UX analýzy, CRO analýzy, heatmapy a další).

Vedu workshopy a školení pro začátečníky i pokročilé na téma školení SEO (technické a obsahové), optimalizace konverzního poměru a práce s Google Analytics pro e-commerce i neziskový sektor. Stal jsem se díky dlouholetým zkušenostem odborným mentorem pro online marketing (agentury, marketingové oddělení firem).

Ivo Kylián, SEO specialista Ivo Kylián, SEO specialista

Publikuji a prezentuji (např. mezinárodní konference TREND Marketing Summit, agentura pro cestovní ruch Travelbakers, podnikatelské fórum Business for Breakfast, slovenská vzdělávací akademie Pricemania Academy, Akademie věd České republiky, Regionální hospodářská komora Brno nebo SEO jako Brno).

Patřím mezi Shoptet partnery a jsem doporučován pro práci s touto e-shopovou platformou. Stejně tak i pro odborné konzultace okolo rozvoje těchto obchodů. Patřím i mezi specialisty, kteří jsou doporučováni Collabimem.

certifikace Collabim
Stříbrný partner Shoptetu

Jsem členem týmu SEO jako Brno, který si dal za cíl organizovat v Brně pravidelná setkání laiků i odborníků na online marketing a obzvláště SEO specialistů.

Mým velkým životním koníčkem je hudba. Hraji na klarinet v dechové hudbě Ištvánci. Tento koníček mi umožňuje získávat rozhled nejen po internetu, ale rovněž také rozhled po světě osobně. Navštívil jsem řadu zemí v Evropě, ale také například USA nebo Japonsko.

Pokud vás zajímá víc, neváhejte a kontaktujte mne.


Pracovní zkušenosti


SEO specialista a školitel

Freelancer, specialista na volné noze (prosinec 2015 - nyní)


Senior SEO konzultant

Effectix.com (srpen 2014 - prosinec 2015)


SEO specialista

IT Logica Brno (květen 2012 - červenec 2014)


Online marketing manager

Eltasat - Altronik Brno (září 2009 - duben 2012)


Finanční analytik

AWD Czech republic (červenec 2008 - červenec 2009)


Pedagog matematika - fyzika

Učitel na ZŠ a SŠ (září 2002 - červen 2008)


Více o mně na profilech LinkedIn a Navolnenoze.cz


Vzdělání

Masarykova univerzita v Brně

Pedagogická fakulta, obor matematika - fyzika

Klvaňovo gymnázium v Kyjově

Přírodovědné zaměření

Další mé projekty: Istvanci.cz, VladoKumpan.de

 
Nabízím 15 let odborné full time praxe v optimalizaci pro vyhledávače (SEO).
Jsem vyhledávaný konzultant u špičkových e-shopů i ostatních webových portálů či prezentací. Komunikuji jako SEO specialista s klienty na rovinu a investice do spolupráce se mnou se vám vyplatí.

Optimalizuji weby zejména pro české mutace, méně častěji anglické, německé nebo slovenské. Nicméně aktivně řeším technické SEO pro jazykově různé weby.
Osobní nezávazná schůzka je možná po předchozí domluvě v oblasti Kyjova, Brna nebo Zlína.