Ivo Kylián

Mgr. Ivo Kylián

Jmenuji se Ivo Kylián. Narodil jsem se v roce 1979 v městě Kyjově. Jsem absolventem Masarykovy univerzity v Brně (2002). Již v této studentské době jsem se začal zabývat tvorbou internetových stránek a jejich správou.

Odbornou praxí v online prostředí je mi tedy více než desetiletá správa webů s optimalizací obsahu, odkazového profilu a konverzního poměru. Mou specializací je plnění obchodních a komunikačních cílů společností skrze SEO analýzy, dlouhodobou SEO správu (optimalizace pro vyhledávače) a návrhy pro zvýšení konverzních schopností webů (A/B testování, UX analýzy, CRO analýzy, heatmapy a další).

Jsem členem týmu SEO jako Brno, který si dal za cíl organizovat v Brně pravidelná setkání laiků i odborníků na online marketing a obzvláště na SEO.

Vedu workshopy a školení na téma SEO, optimalizaci konverzního poměru a práci s Google Analytics pro e-commerce i neziskový sektor. Stal jsem se díky zkušenostem odborným mentorem pro online marketing (agentury, marketingové oddělení firem).

Publikuji a prezentuji (např. mezinárodní konference TREND Marketing Summit, Effectix.com, Travelbakers, Business for Breakfast, Pricemania Academy, Akademie věd České republiky, Regionální hospodářská komora Brno, SEO jako Brno).

Mým velkým životním koníčkem je hudba. Hraji na klarinet v dechové hudbě Ištvánci. Tento koníček mi umožňuje získávat rozhled nejen po internetu, ale rovněž také rozhled po světě osobně. Navštívil jsem řadu zemí v Evropě, ale také například USA nebo Japonsko.

Pokud vás zajímá víc, neváhejte a kontaktujte mne.


Pracovní zkušenosti

Konzultant na volné noze

Freelancer (prosinec 2015 - nyní)

Senior SEO konzultant

Effectix.com (srpen 2014 - prosinec 2015)

SEO specialista

IT Logica Brno (květen 2012 - červenec 2014)

Online marketing manager

Eltasat - Altronik Brno (září 2009 - duben 2012)

Finanční analytik

AWD Czech republic (červenec 2008 - červenec 2009)

Pedagog matematika - fyzika

ZŠ a SŠ (září 2002 - červen 2008)


Více o mně na profilech LinkedIn a Navolnenoze.cz


Vzdělání

Masarykova univerzita v Brně

Pedagogická fakulta, obor matematika - fyzika

Klvaňovo gymnázium v Kyjově

Přírodovědné zaměření

Další mé projekty: Istvanci.cz, VladoKumpan.de

 
Nabízím svých 8 let odborné full time praxe v optimalizaci pro vyhledávače (SEO)