Optimalizace pro vyhledávače Mgr. Ivo Kylián


SEO analýza

Aplikace konkrétních závěrů z mé jednorázové komplexní SEO analýzy vám přivede nové poptávky a zakázky z vyhledávačů Google i Seznam.

Technická SEO analýza

Technickou SEO analýzou upozorním na nedostatky vašich webů nebo e-shopů. Získáte rozsáhlý dokument s prioritami řešení pro vývojáře.

SEO správa

Služba optimalizace pro vyhledávače (SEO) vašemu webu či e-shopu přinese stálý růst organické návštěvnosti ze Seznamu i Googlu.

Školení SEO

Mé dlouhodobé znalosti s optimalizací pro vyhledávače (SEO) mohu přenést na vás a spolupracovníky při jednodenních i vícedenních školeních.

Školení GA4

Získané zkušenosti z Google Analytics 4 a na základě nich zlepšování webů i cílení kanálů mohu předat vám nebo vašim spolupracovníkům. Kdo neměří, neřídí.

Školení copywritingu

Potřebujete vytvářet kvalitní obsah pro svůj web nebo e-shop s ohledem na vyhledávače a současně si přejete prodávat. Využijte mé školení.

Konzultace SEO

Neváhejte se na mě s důvěrou obrátit s dotazy, které se týkají SEO a online marketingu. Jsem připraven si s vámi domluvit placené konzultace.


internetový marketing Brno

Mé dlouholeté zkušenosti získané na plný úvazek v internetovém marketingu mi pro vás pomohou rychle docílit kvalitních a měřitelných výsledků.

Kontaktujte mne Mé reference

Desítky referencí. První konzultace zdarma.